Červená a zelená farba - blind slabé okuliare, vodičský vidieť, semafory a umelecká stavba kreslenie špeciálne okuliare.

 • €41.30
 • Skladom
  SKU c1196

  Červená a zelená farba - blind slabé okuliare, vodičský vidieť, semafory a umelecká stavba kreslenie špeciálne okuliare.

  Obrázky produktov:

  . T ake vážne test.Aký stav sa máte?Vyššie obrázku peo ple nevidia "A "patrí zelená farba slepoty.a nevidia "C" je červená farba slepoty.Normálny človek môže vidieť "krava" vzor, ak vidíte "jeleň", môže byť farboslepí alebo slabé.Červená a zelená nevidiacich môžete prečítať 6, zatiaľ čo zelená nevidiacich môžete prečítať 2, ale červená a zelená slabé a normálni ľudia, ktorí si prečítali oboch.Produkty displej: Balenie: 1piece/pack/box

  Certifikát schválenia:

  Úvod:

  Farebná slepota klasifikácia a jej príznaky.

  Vrodenej farbosleposti je často odvolával sa na ako farebná slepota, a nemôže byť použitý na rozlišovať rôzne farby alebo farby v prírodných spektra.Avšak, rozdiel farieb diskriminácie sa nazýva farba slabosť, nie je jednoduché rozlíšiť medzi farebná slepota a farebná slepota, ale rôznym stupňom.Farebná slepota je tiež rozdelená do farebná slepota a čiastočné farebná slepota (červená farba slepota, zelená slepota, modrá-žltá farebná slepota, atď.).Farba slabosť zahŕňa plnú farieb slabosť a čiastočné farba slabosť (slabé červené, zelené slabý, modrá žltá slabý, atď.).

  1. Farebná slepota

  Na dysfunkcia kompletný kužeľ bunka je opak noc slepota, a pacient je charakterizovaný deň slepota a svetloplachosť.Farebný svet v jeho očiach je šedá, ako čierna a biela TV, len svetlo a tma, a nie farba rozdiel.Okrem toho, červené vlasy je tmavá, modrá a jasná, a tam sú zlý zrak, amblyopia, centrálne tmavé miesto, oscillatory nystagmus a iné príznaky.To je jeden z najvážnejších poruchy vnímania farieb, a je zriedkavá u pacientov.

  2. Červená farba slepota

  Tiež nazýva farebná slepota.Pacient je hlavne schopní rozlíšiť červená od tmavo zelená, modrá a ružová a fialová.Vždy vidieť ako zelená, žltá, fialová ako modrá, zelená a modrá ako biele.

  3. Zelená slepota

  Tiež známy ako druhý farebná slepota, pacient nedokáže rozlíšiť, svetlo zelená a tmavo červenej, fialovej a modrej, fialovej a šedej a zelenej, ako sivá alebo tmavo.Umenie prípravy trieda má veľmi dobrý obraz o deti, vždy slnko maľované zelená, koruna, tráva maľované hnedá, on je zelený slepota.Klinicky, červená a zelená farba slepota je všeobecne označované ako červená a zelená farba slepoty, a pacienti sú častejšie.Zvyčajne sme povedať, farebná slepota je zvyčajne označované ako červená a zelená farba slepoty.

  4. Modrá a žltá slepota.

  Tiež známy ako tretí farebná slepota.Pacienti, modrá a žltá zmätok, červená, zelená, menej zriedkavé.

  5. VŠETKY farby slabosť

  Tiež známy ako červená, zelená, modrá a žltá.Farebné videnie prekážkou je nižšia ako celkové farebné slepoty, č abnormálne videnie, žiadne iné komplikácie farebná slepota.Keď objekt je tmavé a svetlé, to sa dá rozlíšiť.Ak sa farba je plytké a nenasýtené, že problém je vyriešený.Pacienti sú tiež zriedkavé.

  6. Čiastočná farba slabosť.

  Červená (slepota), slabo zelená, slabé (druhá farebná slepota) a slabé modrej a žltej (tretí farebná slepota), ako slabé viac vidieť červenú od zelenej, u pacientov s slabá citlivosť na červenú, zelenú, osvetlenie, jeho farba vízie červená zelená farba slepoty; Ale keď materiál farba je hlboké, svetlé a jasné, jeho farbu uznanie schopnosť, je takmer normálne.

  Farebná slepota (slabá) pacientov sa rodia bez správnu farbu diskriminácie schopnosti, a myslím, že ostatní ľudia, sa páči tiež sami, takže nemôžu byť vedomí ochorenia, mnohé farboslepí pacienti nemajú žiadne abnormálne očné vyšetrenie.Keď červená, zelená farba je obzvlášť zrejmé, alebo jeden výskyt, pacient často sa vyznačuje jedinečný zážitok, tak farebná slepota (slabá) môže posudzovať iba zvláštne farebné videnie vyšetrenie.Metódy farebného videnia vyšetrenie zvyčajne sú farboslepí kontrola šošovky, farboslepí skontrolujte lampa, false tabuľka farieb (color blind kontrola formulára) a farebné vlny kábel, atď.V nábore, prijímacie skúšky na bežné používanie falošných a farbu hodiniek a farebné vlny svetla pre farba vyšetrenie.

  7. Štúdie ukázali, že farebná slepota môže byť dedičná, často s viac mužov ako žien.

  Pacienti majú veľa nepríjemností v živote, a sú obmedzené vo výbere kariéry.

  Farba-blind oprava okuliarov.

  Farba-blind slnečné okuliare, ktoré filtra prekrývajúce sa časti spektra vidieť v červenej a zelenej farby nevidiacich prostredníctvom šikovný optické filtre, zmeniť spektrálne zloženie tak, aby farby-nevidiaci môže zlepšiť rozlíšenie farieb.

  Tam je špeciálny povlak na objektív, ktorý filtruje svetlo od užívateľa oči.Bežné slnečné okuliare môžete vyfiltrovať celé spektrum každá vlnová dĺžka svetla, zatiaľ čo bloomberg farba-blind okuliare len filter špecifické vlnové dĺžky svetla, nech vidieť farby jasnejšie a viac nasýtených, tak ako zvýšiť účinok farby.

  Bloomberg je farboslepí slnečné okuliare vyzerajú ako bežné okuliare.Ale keď budete nosiť to môžete vidieť viac živý obraz, a to je, ako môžete mať filter na vaše okuliare.A priemerný človek môže nosiť bloomberg farboslepí slnečné okuliare, môžete tiež cítiť vplyv vylepšenia farieb.


  Recenzie Produktov *
  Kvalita
  Cena